Foto

Svetový deň atletiky v Zlatých Moravciach (07.05.2015)

Preteky boli určené pre základné školy a športové kluby z okresu Zlaté Moravce a boli špecifické v tom, že sa súťažilo v družstvách. Jednotlivé atletické disciplíny vychádzali z disciplín Kids´athletics IAAF (Medzinárodná asociácia atletických federácii)

Tréning (13.4.2015, Štadión, ZM)

Dnešný tréning bol trošku špeciálny, zmenili sme štruktúru tréningovej jednotky. S malými deťmi boli dnes tréneri David Novota a Miriam Švecová, veľké deti sme rozdelili na dve skupiny, jedna skupina pod vedením trénerky Simony Korcovej a druhá skupina pod vedením nového trénera Lubomíra Ivana, ktorý bude mať na starosti atletickú prípravu starších detí raz do týždňa. Sme nesmierne radi, že sa takto rozrastáme a veríme, že to má zmysel. Dôkazom toho je aj dnešná účasť detí a to 35 detičiek na tréningu. Týmto by som chcela privítať trénera Luba a tiež Mimi v atletickom klube ZM nech ich táto práca, resp. záľuba napĺňa radosťou.

Tréning (10.4.2015, Štadión, ZM)

Krásny slnečný deň nám dnes dovolil uskutočniť atletický tréning vonku na Mestskom štadióne! Vyrojili sme sa ako také muchy :)

Testovanie

Prvé testovanie členov APD. Toto testovanie budeme robiť každý posledný piatok v danom mesiaci a týmto chcem poprosiť rodičov, ak budú zdravé deti, aby sa zúčastnili každého testovania. Vyhodnotenie testov pošleme každému rodičovi.
Chcem sa ešte raz poďakovať rodičom a dobrovoľníkom menovite Maňovi Holečkovi, Miríkovi Novotovi, Hanke Ivaničkovej, Erikovi a taktiež trénerom.

Memoriál M. Jurku a M. Olejára Hostie

Včera sa 3. pretekári a 4. pretekárky s trénerkou Dades z Atletického klubu Zlaté Moravce zúčastnili 70. ročníka behu Memoriála M. Jurku a M. Olejára. Za veľkej účasti v každej kategórii sme získali celkovo dve 1. miesta, ktoré vybojovali Aňa Šabíková (kategória 3. - 4. roč. ZŠ) a Maťa Novotová (kategória 1. - 2. roč.ZŠ). Blahoželáme a sme nesmierne hrdí aj na ostatných pretekárov a to menovite na Timka Nehéza, Šimonka Poliaka, Elu a Eňu Šabíkové, Mišku Gudiakovú, Arturka Chrobáka a Adelku Pastierovú, že sa zúčastnili. Vážime si každého, že takto reprezentujú Atletický klub ZM. Ďakujeme
Pretekov sa zúčastnila aj trénerka Dades (kategória roč. nar. 1975 - 1996), ktorá skončila na prvom mieste odzadu.
Deťom treba ukázať, že nie je podstatné vyhrať, ale zúčastniť sa. Dobehania!!!

Tréning 8.12.2014 so sv. Mikulášom

Dňa 8.12.2014 zavítal Sv. Mikuláš na tréning Atletiky pre deti s anjelikom a čertíkom, pretože vedel, že sú tam šikovné a poslušné deti. Každé dieťa aby dostalo balíček od Mikuláša muselo spraviť nejaké cvičenie čo sa naučilo na tréningu. Atmosféra bola vynikájúca, aj keď čertíka sa niektoré deti báli, ale anjelik to zachránil svojím očarujúcim úsmevom. Kedže súčasťou tréningu Atletiky pre deti sú aj tréneri, museli pretekať medzi sebou. Ďakujeme Mikulášovi, anjelikovi a čertíkovi za krásnu atmosféru, deti ale aj rodičia a v neposlednom rade aj tréneri si to užívali do poslednej chvíle.

Preteky Machulinská 20-tka

"Machulinská 20-tka" mala aj napriek nepriazni počasiu nakoniec 3 zástupcov z Atletiky pre deti. Počas preteku dokonca prestalo pršať, takže sme si užili vianočnú pretekovú atmosféru. Všetkých pretekárov kat. materské školy čakala v cieli odmena a občerstvenie.V tejto kategórii 50m odšprintovali Timko a Julka. V kat. 3.-4. ročník statočných 400m odbehol Jakubko, ktorý dobehol na skvelom 4.mieste. Gratulujeme a vidíme sa na tréningu, a nezabudnite, vraj bude Mikulášska návšteva 

Preteky Slepčianská 15-tka

Dňa 22.11. 2014 sa konali preteky v Slepčanoch. Z Atletiky pre deti sa zúčastnilo neuveriteľných 15 detí - Samko, Maťka, Julinka, Teo & Max, Miško & Peťka, Julka & Jakubko, Heňa, Zoja, Natálka, Tobi, Timko, Viki Všetci si počíňali skvele a podali obdivuhodné výkony. Organizátori odmenili všetky zúčastnené deti diplomom a sladkým balíčkom. Gratulujeme všetkým zúčastneným  Boli ste skvelí a trénerky sú na vás hrdé 

Tréning 3.11.2014
Zlatá tretra v Ostrave 2014
Preteky Tlmačský polmaratón 3.5.2014
Preteky Jedľové Kostoľany 27.4.2014
Tréning 17. 04. 2014

Sponzori    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/clients/client136/web276/web/wp-content/plugins/logo-slider/logo-slider.php on line 600